Erekční kroužek se závažím BallSpreader

Připravte se na drsnější zážitky s naším úžasným erekčním kroužkem na penis a varlata. Užijete si neuvěřitelné utažení díky patentkovému zapínání a kuličkovému závaží, které vám při každém pohybu nabídne intenzivní dráždění. S tímto produktem se můžete těšit na spoustu erotických zážitků, ať už jste s partnerem nebo masturbovat sami. A navíc si můžete nastavit, jak silné chcete být utaženi – kroužek je pohodlný a přesto silný. Takže zarezonujte s drsností a dopřejte si nadosah maximální potěšení!

389 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Erekční kroužek na penis a varlata je tady a připravený vám dodat daleko intenzivnější zážitky. Tento drsný kroužek hezky ozdobí váš penis a poskytne mu kromě toho i skvělé utažení díky patentkovému zapínání na dva cvoky. Ale nejen to, kuličkové závaží rozdělí váhu i do stran a přináší tak pěkné dráždění při každém pohybu.

Díky tomuto skvělému produktu, si můžete užít nejen při hrátkách se svým partnerem, ale také sami při masturbaci. A to s opravdu velkým nábojem, který vás rozhodně nepřestane bavit. Navíc si můžete vybrat, jak silně chcete být utaženi díky možnosti dvou zapínacích cvoků. To vše díky silné, ale přesto pohodlné konstrukci.

Na tomto produktu zaujme především jeho nesporná funkčnost. Nejen, že se můžete cítit jako opravdový drsňák všude tam, kde se objeví tento kroužek na vašem penisu, ale můžete si užít i dostatek erotických zážitků. Váš penis a varlata budou držet pohromadě a vy si budete užívat maximální potěšení, na které jste byli vždycky zvyklí. Protože s tímto produktem můžete být opravdu nadosah v té správné náladě.

Výhody

  • Tento úžasný produkt, Erekční kroužek se závažím BallSpreader, dokáže přinést dvojí potěšení jak penisu, tak i varlatům díky svému multifunkčnímu designu.
  • Vyrobena z kvalitního materiálu, zajišťuje pevné provedení a dlouhou životnost.
  • Navíc, luxusní design tohoto kroužku připomíná šperk, takže si užijete stylový zážitek.
  • Bohužel, i když má BallSpreader řadu přínosů, stojí za to zmínit, že při použití tohoto kroužku je důležité dodržovat bezpečnostní opatření a nepřekračovat doporučenou dobu nošení.

Nevýhody

  • Balancování s kroužkem není zrovna jednoduché, navíc si připadáš jako klaun v cirkusu, když se snažíš udržet tuto závažnou hračku na svém pérovi.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Varlata

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ne

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Maximální průměr

3,75 cm