Erekční kroužek na penis a varlata Bondage

Bondage erekční kroužek je tu a roztáhne vám oči ze zděšení! Vyrobený z jemného silikonového materiálu, umí stáhnout jak penis, tak varlata – to je 2v1! Jemné hrátky nebo drsný sex? S tímto společníkem si užijete pořádnou divokou jízdu! Nezůstávejte pozadu a vyzkoušejte nový rozměr vašeho sexuálního života s Bondage erekčním kroužkem!

299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Pozor, pozor! Přinášíme vám neuvěřitelný produkt, který vám roztáhne oči ze zděšení a udělá vám radost jako malý kluk, co dostal pod stromeček LEGO. Je to žhavá novinka – Bondage erekční kroužek! Když vám to něco neříká, tak vás upozorňujeme, že jde o prostředek, který přinese k vašemu sexuálnímu životu nový rozměr.

Hodíme se rovnou na věc! Jak to vypadá? Tento zázrak je vyroben z hladkého a jemného silikonového materiálu, který dokáže zvládnout pořádné stažení, aniž by vás to bolelo. Erekční kroužek je navržen tak, že kromě penisu dokáže stáhnout i varlata. Ano, správně čtete! Dvě v jednom, jak říkají moderní vývojáři. Trošku se s ním na začátku zapotíte, ale jakmile se do toho dostanete, zvládnete to bez problému a budete s ním užívat pořádně divokou jízdu.

A co s tím vším lze dělat? Co třeba penis stáhnout a jemně si s ním hrát? Jakmile se vám penis a varlata sevřou, vzrušení bude intenzivnější. Navíc, drsný sex je v módním kurzu, takže tato pomůcka vám bude vynikajícím společníkem pro tento typ hry. Jistě si ji oblíbí i páry, když se budou na sebe usmívat jako úplní školáci, kteří zkoušejí novou hračku.

A tady to mám! Těší mě! Popravdě, co mi na tomto vylhanou produktu přišlo nejlepší? Myslím, že nejvíce mě potěšilo, že kroužek stahuje jak penis, tak varlata, takže když mám ráda 2v1, tak jsem s tímhle kamarádem na správné adrese. Myslím, že to všechno bylo dostatečně stručné, tak neváhejte, roztočte to na plný koule s Bondage erekčním kroužkem!

Výhody

  • Roztoč si vášnivé orgie s Erekčním kroužkem na penis a varlata Bondage! Stačí pohladit ony nádherně sametově hebké silikonové detaily a připravit se na intenzivní orgasmus.
  • To se zvláště díky stažení varlat rozhodně dostaví.
  • Navíc, máte k dispozici nejen kroužek na penis, ale také na varlata, takže se můžete těšit na maximální potěšení.
  • A co nezplusuje vaši peněženku, to stojí zaručeně za vyzkoušení! Samozřejmě, že se na kroužku nešmajchlá budoucnost a navíc, elegantní design se snadno skryje za vašimi věcmi.
  • Jestli hledáte perfektní společníka do vašeho nočního stolu, Erekční kroužek na penis a varlata Bondage je ta pravá volba pro vás.
  • Nevýhoda: Pro někoho kroužek na varlata může být příliš dráždivý.

Nevýhody

  • No co to, jedna velikost na všechny? Aspoň si nebudete muset lámat hlavu, který z vás má větší úd.
  • Ale přestaňte se předvádět s vašimi různě velkýma koulemama, na tohle se to nehodí.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,03 Kg

Minimální průměr

3,25 cm

Maximální průměr

5 cm