Elektrický pás cudnosti Spark of Obedience s ovladačem + dárek EEG gel 500 ml

Spark of Obedience elektrický pás cudnosti je tady a fanoušci elektrosexu a BDSM se mají na co těšit! Tento plastový pás je navržen tak, aby dominantní polovička mohla snadno ovládat erekci svého partnera a trestat ho silnými elektroimpulzy, pokud si nedokáže odepřít masturbaci. S čtyřmi programy a možností regulovat intenzitu a rychlost impulzů si užijete nový level BDSM a elektrosexu. A kromě všech těchto skvělých vlastností je Spark of Obedience také vyroben ze silného a odolného materiálu, takže se nemusíte obávat, že by klec nepasovala.

1 599 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Elektrický pás cudnosti Spark of Obedience je novým přírůstkem našeho sortimentu a už teď víme, že si ho oblíbí hlavně fajnšmekři, kteří se rádi baví elektrosexem a tvrdým BDSM. Tento plastový pás cudnosti, který je dlouhý 11 cm a má anatomický tvar, umožňuje dominantním polovičkám vyvinout maximální kontrolu nad erekcí svého partnera. A to není zdaleka všechno! Díky silným elektroimpulzům, které jsou regulované pomocí ovladače na baterie, můžete svého partnera pořádně vytrestat, pokud si nedokáže na pár dnů odepřít masturbaci.

Tento pás cudnosti není tak pohodlný jako jiné silikonové pásy, ale zase je vhodný i pro nadprůměrně obdařené muže, a tedy skutečně rozšíří Vaše možnosti trestání. Je vyroben ze silného polykarbonátového materiálu, který odolává elektrickým výbojům, ale zároveň je tvrdý a nepoddajný. V balení najdete čtyři různé velikosti kroužků pro upevnění pásu cudnosti k penisu, takže Vaše dominantní polovička se nemusí obávat, že se klec nepasuje.

Při nošení klece si můžete aktivovat elektrostimulaci pomocí ovladače s čtyřmi programy. Intenzitu a rychlost impulzů můžete regulovat pomocí kolečka. Hračka je také vodotěsná a snadno omyvatelná pod tekoucí vodou. Náš tým ale doporučuje lidem s kardiostimulátorem nebo vážnými srdečními problémy elektrosex raději vynechat.

Celkově nás na této hračce okouzlila kombinace plastové klece a elektrostimulace. Je to rozhodně nový level v BDSM a elektrosexu! Samozřejmě musíme zmínit i cenu, která je o něco vyšší, ale oproti kvalitě a výkonu to stojí za to. Tento pás cudnosti Spark of Obedience je hračkou, kterou si určitě zamilujete a bude pro Vás velkým pomocníkem v erotických hrátkách.

Výhody

  • Elektrizuj své BDSM hrátky elektrickým pásem cudnosti Spark of Obedience! Jeho anatomický tvar skvěle padne na tělo a s nastavitelným obvodem padne každému.
  • Díky průchozímu otvoru se můžete věnovat i ejakulaci a pissing hrátkám.
  • Voděodolná úprava zaručí snadnou údržbu, takže se nemusíte bát ani největších špinavostí.
  • Jen nezapomeňte, že Elektrický pás cudnosti Spark of Obedience není pro každého – jeho elektrická stimulace může být pro některé příliš intenzivní.

Nevýhody

  • Zboží je sice kvalitní a výkonné, ale bohužel také není úplně levné – ale co bychom neudělali pro poslušnost, že?.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Pissing

Druh pomůcky

CBT

Provedení pomůcky

Elektroimpulzy

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Voděodolná

Napájení ovladače

Výměnné baterie

Baterie ovladače

AAA, LR03 alkalická (mikrotužková)

Nositelné

Ano

Typ hračky

Elektroimpulzy

Situace

Zaškrcení varlat

Hmotnost

0,07 Kg

Celková délka

12 cm