Dvojitý erekční kroužek MaxSupport

MaxSupport dvojitý erekční kroužek je bezva pomůcka pro pány, kteří chtějí ještě intenzivnější intimní hrátky. Je vyroben z měkkého a pružného gelového materiálu a skládá se ze dvou dílů – širšího kroužku pro pevnější erekci a užšího s výstupky pro tlak na hráz a stimulaci prostaty. Kroužek zpožďuje ejakulaci a navíc je vodotěsný, takže můžete je na sebe navléct třeba ve vaně. No a cena? Ta je super, takže si ho může dovolit i ten menší rozpočet.

329 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

MaxSupport dvojitý erekční kroužek je pomůcka, která se postará o to, aby vaše intimní hrátky byly ještě divočejší a intenzivnější. Kroužek je vyroben z měkkého a pružného gelového materiálu, který se snadno nasazuje na penis. Kroužek se skládá ze dvou dílů – širšího kroužku, který stahuje kořen penisu pro pevnější erekci, a užšího kroužku s výstupky, který nadzvedává varlata a tím způsobuje tlak na hráz.

MaxSupport kroužek nabízí nejen nové pocity, ale také prodlužuje délku sexuálního aktu díky zpoždění ejakulace. Navíc poskytuje stimulaci zevní části prostaty a tím potěší především vaši partnerku. A co víc – kroužek je vodotěsný, takže si můžete užít hrátky i ve vaně, sprše nebo v zahradním vířivce.

A co nás na MaxSupport kroužku nejvíce zaujalo? Jednoznačně jeho skvělá cena! Kroužek je k dostání za velmi přijatelnou cenu, takže si ho můžete dovolit zkusit i při menším rozpočtu. Jestli se vám nasazení kroužku zdá trochu obtížné, určitě oceníte lubrikační gel, který vám ještě více usnadní použití tohoto přístroje. Ačkoliv se MaxSupport kroužek přizpůsobí každému muži, obdařenější páni by si měli vybrat jinou pomůcku z naší nabídky. Kdybyste ale měli pocit, že se vám kroužek zpříliš táhne, můžete s ním lehce manipulovat díky jeho pružnosti. Celkově řečeno je MaxSupport skvělou pomůckou pro muže, kteří chtějí přinést nový rozměr do svých intimních hrátek.

Výhody

 • Hledáte dokonalého společníka na cesty do společnosti? Pak neváhejte a vyzkoušejte náš dvojitý erekční kroužek MaxSupport! Tento kroužek nabízí nejen úžasnou stimulaci pro vaše mužské údy, ale také dvojité zaškrcení, které dokonale oddálí ejakulaci a umožní vám tak prodlouženou zábavu při sexu.
 • Navíc, výstupky na kroužku zajistí ještě intenzivnější stimulaci a vyvrcholení jako v žádném jiném případě!
  Výroba z pružného a měkkého gelového materiálu taktéž zaručí snadné nasazení a maximální komfort během sexuálního styku.
 • Ale to není všechno, co náš produkt nabízí! Vodotěsnou úpravou Vám umožňuje vzít si MaxSupport s sebou kdekoli a kdykoli, ať už jde o chvíle plavání v bazénu či pod vodopádem! A co je nejlepší – za tuto kombinaci vynikajících kvalit nesmíme zapomenout na super cenu.
 • Proto je načase nechat své tělo těšit se na bezkonkurenční zážitky a zakoupit si tento víceslovný dárek od nás.
 • Ale abychom byly naprosto upřímní, musíme také zmínit, že tento produkt není pro každého.
 • Pokud nejste příznivcem kroužku nebo máte nějaké zdravotní problémy, nezapomeňte, že by to mohlo být kontraproduktivní pro vás.

Nevýhody

 • Takhle ti to nepotáhneš!
  – Malý, ale užitečný jen pro pytlíky.
 • Snaž se, jak se snažíš, ale s tímto drobečkem se do cíle nedostaneš!
  – Proč si házet klackem do vlastního pekla? Využijte něco, co má alespoň trochu (a najednou docela dost) tvaru!
  – Ptáte se na nejhorší nevýhodu tohoto produktu? Zde je to – nepomůže vám, pokud se mód na mikropenis náhodou nevrátí!.

Další informace

Barva

Červená

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Gel

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Erekční kroužky

Provedení pomůcky

Dvojitá

Co dráždit

Hráz

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Zvětšení prodloužení penisu

Hmotnost

0,02 Kg

Celková délka

7,5 cm

Minimální průměr

1,7 cm

Maximální průměr

11 cm