DoggieStyle Debbie masturbátor (17 cm)

Hodnocení 0 z 5

Nuda a osamělost už tě příliš dlouho pronásledují? Chceš si užít něco opravdu výjimečného a dokonale autentického? Pak se neváhej vrhnout na DoggieStyle Debbie umělou vaginu! S touto sexuální pomůckou si užijete potěšení, jako byste byli nablízku skutečnému zadečku. Materiál Cyber Skin pak zajistí zážitek naprosto dokonalý a realistický. Nečekej a užij si tuto jedinečnou umělou vaginu – budeš s ní naprosto spokojen!

1 899 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Nudíš se při svých osamělých chvilkách? Hledáš něco, co ti opravdu zachutná? Pak by pro tebe mohla být ta správná volbou umělá vagina DoggieStyle Debbie! Tento unikátní masturbátor tě okouzlí svým realistickým vzhledem, který je téměř jako skutečný zadeček a k tomu nabízí životně reálný materiál Cyber Skin! V naší široké nabídce už nenajdeš jen klasické masturbátory, ale i produkty, jako je umělá vagina, která dá i tobě pocítit neuvěřitelné a exkluzivní vzrušení a naplní tvé fantazie.

Díky kombinaci uměle vyšpuleného zadečku s vaginou a drobnými chodidly, ti DoggieStyle Debbie umělá vagina nabídne zaručeně nezapomenutelný zážitek. Navíc budeš moci zažívat také přirozenou stimulaci, protože vnitřek vaginy disponuje vroubky, které tě při zásunech dokonale okoření! Cyber Skin, ze kterého je tato umělá vagina vyrobena, vytváří dokonalou iluzi živé kůže a díky své reálnosti a jemnosti se stal stálicí mezi materiály na výrobu realistických sexuálních pomůcek.

Kromě vynikajícího materiálu se můžeš těšit i na jednoduchou údržbu a vodotěsnost, což ti umožní experimentovat s DoggieStyle Debbie umělou vaginou prakticky všude. A když náhodou dojdeš na to, že tě dokonale naplnila, můžeš si být jistý, že to nebylo jen prohlášení věrnosti kvalitě a unikátnímu zážitku, ale i zárukou tvojí plné spokojenosti.

Jistě nás nemusíš upozorňovat na to, že tuto skvělou umělou vaginu si užijí nejvíce muži s průměrnou velikostí penisu. Pro všechny, kteří touží po opravdu jedinečném zážitku, ale nechtějí kompromis, je DoggieStyle Debbie umělou vaginou tou pravou volbou!

Výhody

  • Tento masturbátor DoggieStyle Debbie má realistický tvar, který poskytne nezapomenutelné prožitky.
  • Navíc má na své spodní straně odhalený zadeček, který láká k pohlazení.
  • Materiál, použitý při výrobě tohoto masturbátoru, je Cyber Skin a připomíná skutečnou lidskou kůži.
  • Vroubky na povrchu zaručují intenzivní stimulaci a vodotěsná úprava zase umožňuje užít si toto zpestření i do vody.
  • Největší nevýhodou tohoto produktu je, že není vhodný pro použití s kondomy.

Nevýhody

  • Málem jsem zapomněl, jednu nevýhodu našeho DoggieStyle Debbie masturbátoru vám ještě nezlobodnu! Je to jeho velikost, která je o trošičku menší než u jiných produktů na trhu.
  • Takže pokud patříte mezi ty s větším stylem, možná budete chtít zvážit něco většího.

Další informace

Barva

Tělová

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Umělá vagína, masturbátor

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Žalud

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,977 Kg

Celková délka

17 cm

Minimální průměr

14,5 cm