Bijoux Indiscrets Aphrodisia Body Mist parfém (130 ml)

Tento vintage parfém s černo-zlatým designem je nejen krásný, ale také obsahuje speciální feromony, které vzbudí touhu v mužích a pomohou vám ovládnout mužská srdce. S tímto veganským složením bez alkoholu a parabenů můžete zdůraznit své sex-appeal kdekoliv a pocítit se jako skutečná hvězda. Co ještě váháte? Zkuste tento klenot a přidejte ho do své sbírky.

899 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Dopřejte si neodolatelný zážitek z vůně smyslných růží, jasmínu a exotického ylang ylangu, které se spojují v tomto nádherném flakonu s černo-zlatým designem. Pokud chcete být hvězdou jako na stříbrném plátně, můžete si tuto vůni přidat do své sbírky.

Ale tento parfém je mnohem více než jen krásná vůně. Obsahuje speciální feromony, které vzbudí touhu v mužích a pomohou vám ovládnout mužské srdce. Tento parfém může být vaší nejtajnější zbraní.

S tímto parfémem můžete zdůraznit své sex-appeal kdekoliv, ať už je to ples nebo párty. A pamatujte, že vhodné prádlo může tuto vůni ještě vylepšit! Ale co mě na tomto produktu opravdu zaujalo, je jeho vintage styl první třetiny dvacátého století a veganské složení bez alkoholu, parabenů a minerálních olejů, což ho činí ideálním pro citlivou pokožku. Takže, co ještě váháte? Zkuste tento klenot a budete se cítit jako skutečná hvězda!

Výhody

  • Tento Bijoux Indiscrets Aphrodisia Body Mist parfém o objemu 130 ml přináší neodolatelnou vůni, která vás dává k sežrání, což ocení nejen vy sami, ale i vaše okolí.
  • Jeho luxusní černo zlatá barva flakónku dodává parfému atraktivní design, který zaujme každého.
  • Obsažené feromony zajistí, že vám žádný muž neodolá, a tak tuto lahodnou vůni můžete používat jako svůdný doplněk k prádlu.
  • Balonková pumpička v retro stylu umožňuje snadné a pohodlné použití, zároveň dává parfému zvláštní vzhled.
  • Jeho veganské složení zaručuje, že tento parfém nebyl testován na zvířatech a zároveň není založen na živočišných produktech.
  • Nevýhodou může být cena, jelikož se jedná o luxusní zboží.

Nevýhody

  • Nevýhoda: Bohužel jsme nenašli žádnou nevýhodu tohoto tajemného a vzrušujícího tělového spreje s afrodiziakálním parfémem, který jistě navodí smyslnou atmosféru a zvýší váš sexuální apetit.

Další informace

Barva

Černá

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Parfém

Provedení pomůcky

Luxusní