Anální vibrátor Anal Bulldozer

Zažijte neuvěřitelný požitek díky Análnímu vibrátoru Anal Bulldozer! Jeho nadprůměrná velikost a silné vibrace jistě nadchnou i náročné požitkáře. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou umožňuje snadnou manipulaci s vibrátorem i při hlubokém zaplnění intimních partií a divokých přírazech. Navíc, díky voděodolné úpravě, očistíte ho rychlostí blesku!

1 299 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Anální vibrátor Anal Bulldozer je klasickým zástupcem vibrátorů, ale nadprůměrnou velikostí a silnými vibracemi, které jistě nadchnou i náročné požitkáře. Jeho kvalitní provedení a výrazně tvarovaný žalud usnadňují průnik a evokují nejen penis, ale také umožňují roztáhnout intimní partie i před fistingem.

Tento vibrátor se skvěle hodí pro extrémní anální nebo vaginální hrátky a je ideální pro všechny fanoušky realistických hraček. Navíc, ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovou úpravou, umožňuje snadnou manipulaci s vibrátorem i při hlubokém zaplnění intimních partií a divokých přírazech.

Kvalitní PVC materiál si získá svou odolností a hladkým povrchem. Vibrátor uprostřed zaváděcí části dobře pruží, což umožňuje snadnou a pohodlnou stimulaci jakéhokoli místa – ať už je to tedy prostata u mužů nebo bod G u žen. Silné rumbly vibrace, které vynikly i naši profesionální testerce, Lady Victorii, jsou tiché, ale přesto intenzivní. Výběr ze 4 stupňů vibrací a 10 vibračně pulzních režimů umožňuje dosáhnout přesně toho, co potřebujete.

Celkově, tuhle hračku bychom doporučili pro všechny, kteří hledají něco silného, velkého a realistického – ať už pro sólovou masturbaci, nebo společné hrátky s parterem. A z toho nejlepšího, tato pomůcka má i voděodolnou úpravu, díky které zvládnete očistu vibrátoru rychlostí blesku. Po hrátkách stačí jeho stimulační část pečlivě namydlit a umýt pod tekoucí vlažnou vodou.

Výhody

 • Pokud hledáte anální vibrátor, který vás naplní a poskytne vám intenzivní orgasmus, Anal Bulldozer je pro vás přesně to pravé.
 • Tento vibrátor má Xxl velikost a realistický tvar, který umocňuje vaše prožitky.
 • Ergonomická rukojeť vám umožní pevný a pohodlný úchop, zatímco pružný a ohebný PVC materiál vám nabízí přizpůsobivost.
 • S 2 vibračními motorky a 10 vibračními programy můžete hrát a experimentovat.
 • Navíc, díky voděodolnému provedení lze snadno čistit.
 • Co je ještě lepší, vibrátor běží v tichém režimu, takže můžete užívat rozkoše bez strachu, že probudíte sousedy.
 • Nevýhodu Anal Bulldozera nelze najít, tedy pokud si vaše anální hrátky užíváte.

Nevýhody

 • Tento nástrojček má větší váhu, což ho může zpříjemnit zkušeným milovníkům nebo kulturistům, ale pro méně trénované jedince by to mohlo být trošku obtížné.
 • Blíží se tedy spíše pro pana Arnolda Schwarzeneggera nebo Xenu z Planety Devět a půl.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

XXL

Materiál pomůcky

PVC

Praktiky

Masturbace

Druh pomůcky

Vibrátor

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Voděodolná

Baterie do pomůcky

AAA, LR03 alkalická (mikrotužková)

Počet baterií

4

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Situace

Stimulace bodu G

Hmotnost

0,62 Kg

Celková délka

35,2 cm

Maximální průměr

5 cm