Anální tunel Crystal Hole

Hodnocení 0 z 5

Pro milovníky análního sexu tu máme nevšední pomůcku, Anální tunel Crystal Hole. Tento kousek je příjemně pružný, má zaoblený anatomický tvar a široký otvor pro pohodlné močení a ejakulaci. S lubrikantem vklouzní do zadečku a díky perfektnímu TPR materiálu se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Transparentní barva přidává na zajímavosti a po použití se snadno opláchne vodou. Pro profi sexuální hráče, kteří hledají nové zážitky, je to geniální doplněk sbírky.

899 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Anální tunel Crystal Hole je nevšední pomůcka pro milovníky análního sexu. Tento zadeček-zdobící kousek se může pyšnit zaobleným anatomickým tvarem a příjemně pružným TPR materiálem – a věřte nebo ne, ale v zadečku se vám fakt nezhroutí!

Široký otvor pomůže močit nebo ejakulovat, prostřednictvím něj prostrčíte prst i úzký anální vibrační kolík. Zaoblené okraje jsou užitečným kamarádem během zavádění a představují nejužitečnější věc na světě pro hladké a pohodlné rozšíření.

Anální tunel si povykládejte lubrikantem a vklouzne do zadečku jako horký nůž do másla. Vzhledem k jeho perfektnímu pružnému TPR materiálu se může přizpůsobit anatomii těla a představuje příjemnou náplň pro profi sexuální hráče, kteří potřebují živit svou touhu po nových zážitcích.

A jak se mi líbí Crystal Hole? No, co bych vám na to řekl. Naprosto geniální! Transparentní barva je fajn a způsobuje, že věci se stanou mnohem zajímavějšími. Navíc, po použití ho můžete snadno opláchnout vodou a úklid zvládneš snadno a rychle. Doplňuje sbírku hlavně bodrým sexuálním dobrodruhům, kteří chtějí zažít něco nového a nevšedního.

Výhody

 • Tento fantastický produkt s názvem Anální tunel Crystal Hole je naprosto ideální pro milovníky pissingu a BDSM hrátek.
 • Díky svému anatomickému tvaru se snadno zavádí a jeho kvalitní TPE materiál je příjemný na dotek.
 • Široká patka na konci je zaručeně dokáže udržet na svém místě, takže nemusíte mít obavy o nechtěné „vypadnutí“.
 • Další fantastickou výhodou tohoto produktu je, že je vodotěsný! Tudíž se můžete vydat do vody a užít si plné orgazmy, které vám přinese.
 • Jedinou nevýhodou by mohlo být to, že tento produkt není vhodný pro úplné začátečníky.

Nevýhody

 • Není vhodný pro začátečníky – pro ty půjdou lépe méně náročné modely.
 • Trochu těžší saje než jiné modely – ale to je přeci jenom pro zkušené hráče jen další výzva, že?
  3.
 • Je nutné po použití důkladně vyčistit – ale to ví každý, že hygiena je základ.
 • Vysoká cena – ale stojí to za to, pokud se tomuto druhu hrátek věnujete pravidelně.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Velký

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Pissing

Druh pomůcky

Anální tunel

Provedení pomůcky

S otvorem

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Sex v koupelně

Hmotnost

0,09 Kg

Celková délka

8 cm

Maximální průměr

5,5 cm