Anální kuličky Explorer sněhulák

Anal Explorer je sněhulákem inspirovaný anální kolík, který vás zavede na průzkum análního světa. Tento originální kousek je vyroben z pevného PVC materiálu a díky svému poutku na prst umožňuje kontrolu a pohodlné zavádění. Kromě toho, že vypadá roztomile, má i praktický design se šesti kuličkami, což vám umožňuje prozkoumat anální svět z různých úhlů. Získejte nové zážitky s tímto badatelským pomocníkem!

349 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Anal Explorer je anální průzkumník, který vás zavede do světa análních hrátek. Tento šikovný kolík ve tvaru sněhuláka se stane vaším mocným nástrojem k průzkumu análního světa. Snažíte se najít hračku, která bude bezpečná, vydrží a bude vám umožňovat vyzkoušet něco nového? Pak jste na správné adrese!

Anal Explorer má pevný PVC materiál, který vám zajistí bezpečné zavádění a vynikající hladký povrch. Má průměr 1,7 až 3 cm, což zaručuje pohodlné zavádění. Pokud máte zkušenosti s análními hrátkami, můžete se odvážit k razantním přírazům, díky šikovnému poutku na prst. Produkty, které nejsou vodotěsné, jsou zpravidla nepoužitelné, ale to u Anal Explorer není případ. Můžete s tímto kolíkem bez obav objevovat i vodní svět.

Co se s Anal Explorer jde dělat? Tento kolík vám umožní prozkoumání análního světa způsobem, který si sami zvolíte. Můžete se pomalu propracovávat od menších kuliček až k těm větším, nebo zkusit razantnější přístup. Pokud jste začátečník, ale chtěli byste se učit rychleji, nezapomeňte na lubrigel. Ať už jste se znalostmi jakékoliv, s Anal Explorer budete mít spoustu zábavy.

Na čem nás zaujal Anal Explorer? Toto unikátní provedení v tvaru sněhuláka, který vypadá nejen roztomile, ale je taky velmi praktický díky šesti kuličkám uspořádaným v kolík. Díky tomuto provedení máte přesně představu, co se zrovna děje uvnitř vás, a můžete si zažít nové rozkoše. A tak si dejte pozor, abyste s kolíkem, když si ho jednou oblíbíte, nezapomněli na to, že jde o badatelskou pomůcku a vyjádřili mu svou lásku tak, že jste mu třeba postavili sněhuláka.

Výhody

 • Díky menšímu průměru jsou tyto anální kuličky ideální pro začátečníky, kteří se teprve seznamují s touto formou stimulace.
 • Úzká špička kuliček umožňuje snadné zavádění bez nepříjemného tlaku na anální otvor.
 • Zábavný tvar sněhuláka nejenže dobře stimuluje, ale také dodá celému zážitku lehkou a hravou atmosféru.
 • Ouško zase usnadňuje manipulaci a kontrolu kuliček během používání.
 • PVC materiál kuliček skvěle drží tvar a zároveň je příjemný na dotek.
 • Vodotěsná úprava zase umožňuje použití kuliček i ve vodě, takže se můžete bavit i při koupání.
 • Jednou z největších výhod těchto análních kuliček je zvýšený orgasmus díky efektu těsnější vaginy.
 • Na druhou stranu může být pro některé uživatelky tento efekt příliš intenzivní.

Nevýhody

 • Tak tohle bude těžké, jako když se snažíte ohnout železnou tyč, asi jako když se vaše tchýně pokouší být sympatická.
 • No, ale zpátky ke kuličkám – ty bohužel nejdou ohýbat ani s použitím super síly a to je fakt škoda, když máte rádi trochu experimentování.

Další informace

Barva

Šedá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Anální kuličky

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Hmotnost

0,09 Kg

Celková délka

18 cm

Minimální průměr

1,7 cm

Maximální průměr

3 cm