Anální kuličky Černá perla

Zkus něco nového a vzrušujícího s análními kuličkami Černá perla! Tyhle kuličky jsou vyrobeny z flexibilního PVC materiálu a evokují tělové korály. S těmihle kuličkami si můžeš užít maximum potěšení a dokonce dosáhnout bodu P! Navíc při sexu vytvoří iluzi těsnější vaginy. A když si kuličky vytáhneš těsně před orgasmem… to letí! Jen po prvním použití může být výrazný zápach PVC materiálu, který ale zmizí po umytí.

289 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Anální kuličky Černá perla jsou tu pro ty, kteří chtějí zkusit něco nového a vzrušujícího. Tyhle kuličky jsou vyrobeny z odolného PVC materiálu, který je snadno zavádějící a flexibilní – takže se skvěle přizpůsobí tvému tělu. Kuličky mají délku 28 cm a evokují tělové korály – 10 kuliček, které se postupně zvětšují.

S těmihle kuličkami si můžeš užít maximum potěšení – díky inteligentnímu tvaru zvětšujících se kuliček mohou být použity pro hloubkové“ zaplnění vagíny i análku. A pozor, páni – kuličky doslova naplňují bod P! Kromě toho si je můžeš vychutnat i při předehře, kdy je pomalé vysouvání a zasouvání kuliček velmi stimulující.

A nejen to – při sexu tyhle kuličky dokážou vytvořit iluzi těsnější vaginy, což bude tvoji partnerku jistě bavit! Kuličky jsou navíc vodotěsné, takže pokud máš rád romantickou koupel nebo sprchovou scénu, neváhej a užij si s nimi zároveň!

Co nás na těchhle kuličkách nejvíc zaujalo, byla řetězová reakce, kdy jsou kuličky postupně zaváděny do těla a my pocitujeme intenzitu každé z nich. A navíc, když si kuličky vytáhneš těsně před orgasmem…. Pak to tedy letí!

Jediná nevýhoda? Prvotní silný zápach PVC materiálu, který ale mizí po umytí. Takže pokud hledáš něco nového a vzrušujícího, neváhej a sáhni po análních kuličkách Černá perla!

Výhody

  • Anální Kuličky Černá perla jsou skvělým doplňkem pro vaše hry nejen v oblasti zadku, ale i vagíny.
  • Díky jejich oboustrannému provedení si můžete užívat maximálního potěšení a zážitků.
  • Kuličky mají výrazný tvar, který zajistí intenzivní stimulaci.
  • Materiál z PVC je vysoce kvalitní a pružný, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám.
  • Navíc jsou vodotěsné, takže je můžete používat i ve vodě.
  • A co se týče ceny, ta je více než přátelská a rozhodně nezruinuje vaši peněženku.
  • Nevýhody: Při použití análních kuliček Černá perla se doporučuje používat hodně lubrikačního gelu pro snížení rizika bolesti a poranění.

Nevýhody

  • Po otevření balení Análních kuliček Černá perla se může uvolnit typická vůně, která způsobí, že si budete připadat jako na rybím trhu.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Anální kuličky

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Vagina

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,07 Kg

Celková délka

28 cm

Minimální průměr

1,7 cm

Maximální průměr

2,2 cm