Anální kolík na masáž prostaty Prock

Silikonový anální kolík Prock je jako žádný jiný! S jeho nezaměnitelným tvarem a pružným materiálem, je ideální pro muže, kteří hledají intenzivní stimulaci prostaty. Ale nejen pro muže! Může být také použit pro masáž G-bodu u žen. S vibrační patronou a roztahovací patkou, nabízí tento kolík mimořádné vzrušení. Nečekejte a užijte si jedinečné a neobyčejné zážitky s tímto produkt!

889 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Silikonový anální kolík Prock je nezaměnitelný díky svým tvarem a materiálu. Tento kolík je určený mužům, kteří touží po stimulaci své prostaty. Ale pozor, nejde o žádnou studijní pomůcku, ale o velmi efektivní anální hračku, která si získá srdce každého hledajícího skutečné vzrušení!

Prock má ideální tvary pro mužskou prostatu a na správném místě představuje naprosto nepřekonatelný zážitek. Silikonový materiál je hebký a příjemně pružný. Navíc toto nenapodobitelné zboží má roztahovací patku, která přináší mimořádné vibrační stimulace. Kolík Prock je ideální pro milovníky análního sexu i pro ty, kteří si uvědomují důležitost dráždění své prostaty.

Vibrace tohoto produktu zajišťuje jedna vibrační patrona, která může být značně silná, ale také zůstává velmi tichá. Bohužel, nedostatek téměř žádné regulace vibrací rozhodně není kladem, ale i tak se jedná o velmi účinnou hračku.

Co mě na kolíku Prock zaujalo, bylo, že si ho mohou užít nejen muži, ale také ženy! Je to velmi zajímavá hračka vhodná pro masáž G-bodu u obou pohlaví. Pokud tedy toužíte po jedinečných a neobyčejných zážitkách při sexu, pak je silikonový anální kolík Prock tím pravým produktem pro vás!

Výhody

  • Anální kolík na masáž prostaty Prock je jako Jello – ohebný, pružný a plně přizpůsobivý.
  • A co teprve jeho oboustranné provedení – to znamená, že si můžete vybrat, který konec použijete podle vašich nálad.
  • A ještě lepší, je voděodolný, což znamená, že ho můžete snadno čistit.
  • Nevýhoda? Pouze pro ty, kteří nechtějí užít výhody skvělé prostatické masáže!.

Nevýhody

  • Tak tady máme pár malých mouch, které někoho můžou vytočit.
  • Proklouznutí baterií na zadku se snad stoičtějším povahám může zdát jako noční můra, naštěstí to jinouhýbkostí narovná nahrádka v podobě USB nabíječky.
  • Ani vibrační mód se netrháme jazykem chválou, jelikož vyčítačné vibrace chybí, ale to je obvyklé u této cenové kategorie.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Materiál pomůcky

Silikon

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Voděodolná

Co dráždit

Prostata

Voděodolnost

Voděodolná

Počet baterií

1

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační

Situace

Masáž prostaty

Celková délka

10,8 cm

Minimální průměr

2,5 cm

Maximální průměr

4 cm