Anální kolík na masáž prostaty Nexus

Anální kolík Nexus je neuvěřitelně moderním a sexuálně oslnivým předmětem, který je výjimečný nejen svým designem, ale i díky intenzivním vibracím, které přináší mužským klientům nevšední zážitky. Jeho anatomický tvar a kvalitní materiály, spolu s vibračními programy a kovovými vibračními kuličkami, dokáží okamžitě rozproudit proud endorfinů a poskytnout výjimečné potěšení. Pro začátečníky i zkušené milovníky sexu je to nezbytné, a jelikož se nabíjí magneticky, je vždy připraven k použití. Tento životodárný produkt je ideálním dárkem pro ty nejexkluzivnější chvíle, kdy může muž prožívat absurdní rozkoš a nezapomenutelné orgasmické okamžiky.

2 499 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Anální kolík na masáž prostaty Nexus je sebevědomě vykročením do světa nevšedních sexuálních zážitků. Svým moderním designem a intenzivními vibracemi láká na sobě i ty nejskeptičtější zákazníky. Anatomický tvar análního kolíku nedává ležérnímu oku šanci a jistě si najde své místo v vaší sbírce erotických pomůcek.

Masáž Prostaty je jednou z nejintimnějších a nejrozkošnějších radovánek, kterou si muži mohou dopřát. Anální kolík Nexus má jen jednu cílevou vlastnost – uspokojit potřeby mužských klientů a umožnit intenzivní sexuální zážitky. Spojení anatomického tvaru a kvalitních materiálů v čele s tou nejkvalitnější a pevnou ABS plastovou základnou napomáhá pozitivně působit na mužskou prostatu. Kombinace rozmanitých vibračních programů a kovové vibrační patrony napěchované elektřinou je prostě nezaměnitelná.

Zakřivení hračky perfektně kopíruje tvar mužského těla a vibrující kulečky při penetraci dokážou okamžitě rozproudit proud endorfinů. Potěšení, které u mužů vyvolá masáž, je totiž skutečně závratné. Díky magnetickému nabíjení se tato pomůcka dá stále a snadno udržovat v tempu a připravena k použití.

Z pohledu náročných začátečníků a zkušených milovníků sexu se jedná o předmět, bez kterého to prostě nejde. Tenhle životodárný produkt je tedy perfektním dárkem pro ty nejexkluzivnější chvíle, kdy může muž naplno prožívat absurdní rozkoš a nezapomenutelné orgasmické okamžiky.

Výhody

 • Když už mluvíme o intenzivní slasti, tak tohle je přesně to, co nabízí analní kolík na masáž prostaty Nexus! Jeho anatomický tvar dobře drží a díky vroubkům na povrchu si užijete intenzivní stimulaci.
 • A víte co je nejlepší? Silné vibrace! Díky nim zažijete ještě intenzivnější orgasmus.
 • Kolík má 6 vibračních programů a lze vyjmout vibrační patronu, aby bylo čištění jednodušší.
 • Navíc je vodotěsný, takže se můžete vrhnout do vody.
 • A jestli se vám líbí ticho, tak se určitě budete těšit na tichý vibrační motorek, který bude pracovat v utajení.
 • A samozřejmě, nemusíte se bát odlétávajících baterií.
 • Kolík se totiž nabíjí přes USB magnetické nabíjení.
 • Nevýhodou může být pouze to, že tento produkt není vhodný pro každého.

Nevýhody

 • Tvrdý materiál? To je jako kdybys měl držet dřevo, nebo co? Co se sakra stalo s kreativním využitím technologií? Budeme zase jenom holtat jako holubi? Najdi si někoho, kdo ti ukáže, jak se to používá a užij si to!.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Plast

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Vodotěsná

Co dráždit

Prostata

Voděodolnost

Vodotěsná

Počet baterií

1

Nositelné

Ne

Typ hračky

Vibrační s pulzními programy

Situace

Masáž prostaty

Hmotnost

0,1 Kg

Celková délka

13,5 cm

Minimální průměr

1,5 cm

Maximální průměr

2,5 cm