Anální kolík Flower Glass Plug

Flower Glass Plug je nejen krásný, ale i fantastický anální kolík, který zaujme jak svým vzhledem, tak i schopností provokovat a bavit. Jeho holčičí design je skvělým nástrojem k předehře a snadno se zavádí, což ho dělá ideálním i pro začátečníky. Jeho možnosti využití jsou neomezené a mohou zpříjemnit jak vanilkové, tak i odvážnější hrátky. Pokud hledáte svůdnou a zábavnou erotickou pomůcku, Flower Glass Plug je tím pravým pro vás!

899 

 • Diskrétní balení
 • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Flower Glass Plug je anální kolík, který nejen funguje skvěle, ale i na pohled vypadá fantasticky. Svým designem dokáže provokovat a bavit, což ho činí vhodným například jako parádní dárek pro milovníky análního sexu.

Tento kolík má holčičí vzhled i barvy, které okamžitě upoutají vaši pozornost. Perfektně se hodí k předehře, jelikož dokáže provokovat jednoho i druhého partnera. Navíc, Flower Glass Plug se snadno zavádí a velikostí potěší i začátečníky, kteří teprve objevují svět análního sexu.

Co se s tímto kolíkem dá dělat? Možností je spousta! Lze se s ním vydat třeba na nákupy, do kina, na kole, do divadla, dokonce i do vody. Hračka je to roztomilá a zábavná, a snad u každého vzbudí zvědavost a chuť na nová dobrodružství.

Mě osobně na Flower Glass Plugu zaujala jeho originální design a možnosti, jak ho využít. Navíc dokáže zpříjemnit jak vanilkové hrátky, tak i ty odvážnější momenty. Pokud hledáte něco, co by osvěžilo vaše milostné hrátky, možná vás tento anální kolík nadchne natolik, že si ho přidáte do své sbírky erotických pomůcek.

Výhody

 • Anální kolík Flower Glass Plug vám nabízí řadu neodolatelných výhod! Začněme tím, že tento rajcovní kousek ozdobí váš zadeček a dodá mu špetku elegance.
 • Hrátky s teplotou jsou už dávno oblíbeným zpestřením intimních hrátek a skleněný materiál kolíku s tímto báječným koníčkem dokonale koresponduje.
 • Navíc je tento kolík ergonomicky navržený, aby se vám dobře držel a mohl být bez problému vytahován díky jeho pevné pátce.
 • A co víc, efekt těsnější vaginy zajistí silnější orgasmus, pro který jsou skleněné kolíky známé.
 • Hladký a příjemný povrch zajišťuje maximálně příjemnou zkušenost a údržba kolíku je velmi jednoduchá.
 • A co se týče nevýhod? No tak třeba to, že kolík ti nevypráví žádné historky z dovolené.
 • A když už nic jiného, tak minimálně to, že v tomhle skvostu nenajdete žádné parfémové složky.
 • Tak na co ještě čekáte? Vyrazte do vaší erotické hračkárny pro Anální kolík Flower Glass Plug už teď!.

Nevýhody

 • Tento úžasný anální kolík má sice trochu větší váhu, což znamená, že tvůj zadek bude muset udělat trochu víc práce, ale s jeho krásným designem na to určitě máš!.

Další informace

Barva

Růžová

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

Sklo

Praktiky

Sex

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Anál

Voděodolnost

Voděodolná

Nositelné

Ano

Hmotnost

0,1 Kg

Celková délka

9 cm

Maximální průměr

3 cm