Anální kolíčky na prst Little Finger – sada 3 pomůcek

Tři malí anální průzkumníci jsou tady a připravení na akci! Tyto kolíčky jsou ideální pro začátečníky i zkušené badatele v anální oblasti, s poddajným a měkkým materiálem, který dodává příjemný pocit. S pružným poutkem na prst je manipulace snadná a poutko drží na prstu mužům i ženám. A kdo řekl, že by se nemohly používat jako vaginální kolíčky? Tyto kolíčky jsou skvělým doplňkem k našemu sortimentu a stojí za vyzkoušení!

299 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tři malí anální průzkumníci jsou tu a jsou připraveni na akci! Tyto kolíčky jsou skvělé pro začínající badatele v oblasti análního sexu, kteří chtějí prozkoumat úžasný pocit plného zadečku. Ale nejen to! Tyto kolíčky jsou ideální pro zkušené vyznavače análních hrátek, kteří chtějí přinést trochu rozkoše při předehře a roztažení zadečku.

Tyto kolíčky jsou vyrobeny z poddajného a měkkého materiálu, který dodává příjemný pocit na dotek. Jsou dostatečně pevné na to, aby se při zavádění neohýbaly a mákly si svou pracovní pozici. Pružné poutko, které se nasadí na prst, umožní snadnou manipulaci a usnadní zavádění kolíčku. Ale pamatujte si, nechte kolíčky uvnitř příliš dlouho, aniž byste měli prst v poutku, protože není snadné je chytit. Udělejte si čas a nikam nespěchejte.

A teď přichází ta zábavná část – možnosti použití! Samozřejmě, tyto kolíčky přinesou nekonečnou blaženost při análním sexu, ale co když byste je vyzkoušeli i jako vaginální kolíčky? G-bodu se s těmito kolíčky dá šikovně potrápit, takže proč si neudělat radost?

Co mě na těchto kolíčcích zaujalo? Kromě tvaru a velikosti se jednoznačně nejvíce líbí poutko, které jdou nasadit na prst. Je to tak praktické! Navíc jsem si vyzkoušela, že poutko bez problémů drží na prstu ženy i muže. To je opravdu skvělé pro ty, kteří to chtějí trochu stáhnout! Celkově jsou tyto kolíčky skvělým doplňkem k našemu sortimentu a stojí za vyzkoušení!

Výhody

  • Sada tří análních kolíčků Little Finger je ideální pro začátečníky i zkušené zájemce o anální hrátky.
  • Pružné očko a gelový materiál zajistí pohodlné a snadné zavedení každého kolíčku, zatímco úzká špička umožní precizní manipulaci.
  • Tyto kolíčky budou zajímavým a zábavným doplňkem jak pro samotnou masturbaci, tak pro experimentování ve společnosti.
  • Mohou být použity i ve vodě – vany a sprchy se stanou novým zdrojem zábavy.
  • Jedinou nevýhodou těchto kolíčků může být to, že jsou pouze tři velikosti (malíček, ukazováček a palec), takže pokud hledáte něco specifického, toto set je ne vždy ideální pro vás.

Nevýhody

  • Když při použití análního kolíčku na prstu nasadíte širší kroužek na palec, ta škaredá věc tam tím pádem drží těsněji a je to bolestivější než by mohlo být.

Další informace

Barva

Průhledná

Velikost pomůcky

Malý

Materiál pomůcky

TPE/TPR

Praktiky

Předehra

Druh pomůcky

Anální kolík

Provedení pomůcky

Nevibrační

Co dráždit

Hráz

Voděodolnost

Vodotěsná

Nositelné

Ne

Typ hračky

Tlaková stimulace

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,03 Kg

Celková délka

8 cm

Maximální průměr

2,7 cm