Anální dildo Black Stud (15 cm)

Tento černý králík je dokonalý partner pro vaše zadečky! Jeho sametová povrchovka je tak hebká, že budete neustále toužit po jeho dotyku. Navíc jemné vroubky na žaludu dokonale dráždí vaše nejcitlivější místa. A s přísavkou si můžete být jisti, že se ani o pikou nepohne. Tento fantastický produkt bude dokonalou volbou pro začátečníky i zkušené milovníky anální hrátky!

689 

  • Diskrétní balení
  • Bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 1 600 Kč
Bezpečná platba

Popis

Tento černý králík je skvělým parťákem pro vaši pozadí! Jeho materiál je tak hebký, že budete neustále hladit jeho sametovou povrchovku. Ale to není vše! Když se dostane do správných míst, jemné vroubky na žaludu budou dokonale dráždit zadeček. Vy si tak každý zásun užijete naplno!

Tohle dilda má navíc příjemnou velikost, kterou určitě ocení začátečníci. Je větší než klasický anální kolík a menší než klasický dildo. Ergonomický tvar a užší špička zajišťují snadné zavádění a do vašeho pozadí se dostane jako po másle! A co na tom, že jde o dilda? Přísavka zaručuje, že drží pevně na místě, a že se ani o pikou nepohne. Tohle dilda je připraveno na to, aby vám přineslo nekonečnou radost a uspokojení – tak pustíte draka z klece?

Podle nás je tohle dilda naprosto fantastický produkt! Jeho hebkost a velikost jsou dokonalé pro náročné začátečníky a jeho přísavka drží jako přilepená. Ale nejvíc nás nadchlo to, jak dokonalé rozkoše jsme během testování pocítili. S tímto králíčkem se rozhodně nudit nebudete!

Výhody

  • Toto černé anální dildo Black Stud je skvělou volbou pro začátečníky nebo pro ty, kteří hledají menší průměr.
  • Díky vroubkovanému žaludu poskytuje intenzivní stimulaci a ergonomický tvar zaručí dobrou manipulaci.
  • Silikonový materiál vám navíc zajistí sametově hebký pocit.
  • Díky vodotěsné úpravě si můžete užít i vodní radovánky.
  • Výhodou je také kvalitní přísavka pro handsfree používání a možnost použití jak análně, tak i vaginálně.
  • Nevýhodou může být například menší velikost pro ty, kteří hledají větší rozměry.

Nevýhody

  • Tuhle nevýhodu musíme vzít vážně, protože někomu prostě může připadat vzhled penisu nepřirozený nebo ne příliš lákavý.
  • Ale když už jsme přišli na chuť s análním dildem Black Stud, tak si řekneme, že nás vzhled netrápí a raději si užijeme, jakým způsobem nás uspokojuje.

Další informace

Barva

Černá

Velikost pomůcky

Střední

Praktiky

Sex

Provedení pomůcky

Strap-on na míru

Situace

Anální hrátky

Hmotnost

0,14 Kg

Celková délka

15 cm

Minimální průměr

2,7 cm

Maximální průměr

3,4 cm